Wszystko, czego potrzebujesz do współpracy z AI w jednym miejscu!

Naucz się skutecznie wykorzystywać  pracowników praktycznego stosowania sztucznej inteligencji i buduj nową wartość dla firmy oraz klientów.

Wszystko, czego potrzebujesz do współpracy
z AI w jednym miejscu!

Ukończ certyfikowane kursy online
Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności
Korzystaj z narzędzi wspierających Twój rozwój
Uczestnicz w inspirujących webinarach

Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie na naszej platformie!

Prompt Crafting School


pierwsza w Polsce szkoła wyspecjalizowana w nauce profesjonalnego i etycznego wykorzystania sztucznej inteligencji w modelu collaborative AI

Zobacz, krótki fragment kursu Me+AI

prowadzony z wykorzystaniem technologii awatarów.

Aktywuj współpracę z AI

Me+AI to nowy sposób pracy, który wywodzi się z badań naukowych, m.in. prac prof. Aleksandry Przegalińskiej nad współpracującą sztuczną inteligencją (collaborative AI). Ten model umożliwia bardziej efektywne wykonywanie zadań, dzięki wykorzystaniu synergii unikatowych potencjałów człowieka i AI.

Autorski model nauki

W CampusAI opracowaliśmy metodologię, która umożliwia w ciągu kilku dni krok po kroku zbudowanie osobistego systemu współpracy z AI na bazie sprawdzonych metod. 

W tym podejściu AI odciąża ludzi od rutynowych czynności, pozwala skoncentrować się na zadaniach o wyższej wartości i wykorzystać nowe kompetencje do efektywniejszego działania. Zastosowanie naszej metodologii podnosi o 40% efektywność oraz zwiększa satysfakcję z wykonywanych zadań aż o 60%. Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie AI umożliwiają rozpoczęcie takiej współpracy przez każdego, kto opanuje umiejętności szybkiego wytwarzania zaawansowanych treści za pomocą komend tekstowych (prompt crafting).

Nowy poziom efektywności

W praktyce, to więcej niż tylko obsługa aplikacji wykorzystujących AI. To nowy sposób pracy, wymagający zmiany paradygmatu myślenia o tym czym jest współpraca, stworzenia indywidualnego środowiska, wprowadzenia nowych nawyków zbudowanych w oparciu o analizę osobowości oraz kompetencji świadomego i etycznego wykorzystywania generowanych treści.

Wykorzystywanie AI bez odpowiedniego przygotowania może przynieść odwrotne do zamierzonych skutki, a nawet zakończyć się problemami wynikającymi z nieetycznego wykorzystania efektów takiej pracy.

Ukończenie programu Me+AI pozwala zabezpieczyć się przed potencjalnymi ryzykami zmian na rynku pracy, zwiększyć swoją konkurencyjność oraz pomaga świadomie kierować swoją karierą zawodową.

Dalszy rozwój. Po zdobyciu certyfikatu Me+AI, możesz dostosować swoją ścieżkę rozwoju do swoich potrzeb, korzystając z zasobów CampusAI.

Jak wygląda nauka w
Prompt Crafting School

Zaczynasz uczestnicząc w tygodniowym certyfikowanym Kursie on-line Me+AI, którego celem jest wyrównanie poziomu wiedzy w społeczności i zbudowanie swojego osobistego systemu współpracy z AI. Po uzyskaniu certyfikatu rozpoczynasz personalizację swojej ścieżki rozwoju w modelu blended learning (edukacji mieszanej) dobierając te rzeczy, których aktualnie potrzebujesz. 

Od początku masz dostęp do narzędzi, które pomogą Ci organizować zdobytą wiedzę m.in.:

 • Test osobowości BigFive for AI Creators
 • AI Prompt Book narzędzie do nauki promptingu
 • Toolbox system przechowywania narzędzi AI
Uzyskaniu certyfikatu otrzymasz dostęp do:
 • Klastrów branżowych
 • Stref eksperckich
 • Kursów z modeli generatywnych
 • Kursów narzędziowe
 • Kursów zadaniowych
W 2024 roku uruchamiamy kolejne piętra rozwijane przy udziale społeczności:
 • Workshops – projekty społecznościowe m.in. AI Magazine, AI Radio, AI Art Gallery, AI Books.
 • AI Gym – aplikacja do rozwoju kompetencji AI w modelu wirtualnego coacha
 • AI Makerspace – wirtualny coworking oraz inkubator dla osób pracujących nad własnymi projektami
 • AI District Club – spotkania społeczności realizowane w kilku formułach: meetup open cafe w różnych miastach, spotkania grupy AI Think-Tank, konferencje online AI Stage oraz zaproszenia na wydarzenia partnerskie.

Program

To 36 lekcji, które przeprowadzą Cię w 7 dni przez proces budowy osobistego systemu współpracy ze sztuczną inteligencją. Możesz ukończyć go jednak w dowolnym tempie dopasowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Szybki start z ChatGPT

3 lekcji / 20 min

Ten moduł wprowadzi Cię do platformy CampusAI, metodologii Human+AI Collaboration oraz ścieżki Me+AI. Jego celem jest także danie Ci i pierwszych doświadczeń ze współpracy z modelami konwersacyjnymi AI a konkretnie ChatGPT. Cały proces został zaprojektowany tak, by dać Ci możliwość korzystania z AI już pierwszego dnia kursu. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania konta na platformie OpenAI. Wykonasz tam już kilka pierwszych ćwiczeń, których celem jest zebranie doświadczeń do pełniejszego zrozumienia tego co będzie działo się w kolejnych dniach.

Wejście do świata AI

4 lekcje / 60 min.

Rozpoczynamy od oceny roli AI w Twoim życiu i wyrównania poziomu wiedzy. Poznasz 3 sposoby definiowania sztucznej inteligencji oraz jej historię. Cofniemy się do samego początku AI i skupimy się na kilku kluczowych wydarzeniach, by pokazać Ci moment narodzin generatywnej sztucznej inteligencji. Dowiesz się także w czym rewolucja generatywna będzie różniła się od trzech poprzednich rewolucji przemysłowych i jaki będzie ona miała wpływ na nasze życie w perspektywie kilku, a jaki w perspektywie kilkunastu lat.

Nowy wymiar współpracy ME+AI

7 lekcji / 120 min

Ten moduł ma na celu pomóc Ci w przejściu przez proces budowania osobistego systemu efektywności Me+AI.

Rozpoczynamy od analizy tego co zmieni się w sposobie jaki współpracujemy za sprawą AI. Później dokonasz analizy własnej osobowości według metody BigFive, co pozwoli ci lepiej poznać swoje predyspozycje. Dowiesz się jakie wyzwania mogą czekać osoby z różnymi profilami profilami osobowości. Poznasz 6 metod współpracy z AI. Zaprojektujesz strategię rozwoju eksperckiego a także budowy rozszerzonych specjalizacji. Na koniec przeanalizujemy jak będzie wyglądała dynamika współpracy zespołów przyszłości.

Ekspert ChatGPT

9 lekcji / 90 min

To największy moduł całej ścieżki edukacyjnej i najbardziej kompleksowe szkolenie z ChatGPT na polskim rynku. Moduł ten pokaże Ci praktyczne doświadczenia z pracy z GPT i przeprowadzi Cię przez szereg ćwiczeń uczących technik promptingu. Dzięki temu nie tylko zrozumiesz, jak efektywnie korzystać z modeli konwersacyjnych, ale także nauczysz się, jak robić to bezpiecznie. W takcie tego moduły pokażemy Ci jak pracować z naszą wtyczką AI Prompt Book, która będzie pomagała Ci rozwijać kompetencje promptingu i budować własną kolekcję promptów.

Alternatywy ChatGPT

1 lekcja / 45 min 

W tym module zajmujemy się przedstawieniem innych modeli konwersacyjnych dostępnych na rynku. Omawiamy ich zalety i wady względem ChatGPT.

Szersze spojrzenia na AI

2 lekcje / 60 min

W tym module zobaczysz wszystkie kategorie modeli generatywnych do tworzenia zaawansowanych treści takich jak tekst, mowa, obraz, wideo, muzyka i obiekty 3D. Na koniec nauczymy Cię jak klasyfikować rozwiązania AI, co pomoże Ci spojrzeć na AI z perspektywy dużego obrazka i zrozumieć jak w pełni wykorzystać możliwości jakie daje sztuczna inteligencja. 

Etyka, Regulacje, Dobre praktyki

3 lekcje / 60 min

W tym module zajmiemy się etyką, podsumowujemy aktualną wiedzę na temat stanu regulacji AI w kilku regionach świata oraz przedstawiamy najlepsze praktyki wdrażania polityk wykorzystania modeli generatywnych w organizacjach.

Kariera z AI w ręku

5 lekcji / 60 min

W tym module pokażemy Ci jak  wykorzystać wiedzę zdobytą w tym kursie do rozwoju Twojej kariery w pracy a także po pracy.

Test wiedzy i zadanie zaliczeniowe

ok. 120 min

Aby zdobyć certyfikat "Prompt Crafting Certificate", musisz zdać test wiedzy i wykonać zadanie potwierdzające nabyte kompetencje. Możesz wybrać jedno z 9 zadań lub zaproponować własne. Test wiedzy nie powinien zająć Ci więcej niż 20 min. a zdanie 120 min.

Certyfikacja

Na koniec kursu otrzymasz wideo gratulacyjne, cyfrowy certyfikat z unikatowym ID potwierdzającym jego autentyczność oraz dostęp do kolejnych funkcji platformy.

Od tego momentu to ty wybierasz jakie elementy znajdą się na Twojej ścieżce rozwoju.

Klastry branżowe

AI w Edukacji
AI w Psychologii
AI w Sztuce i Projektowaniu
AI w Mediach
AI w Nieruchomościach
AI w Sporcie
AI w Marketingu
AI w Programowaniu
AI w Biznesie
AI w Social Media
AI w Prawie
AI w Finansach

Kursy modeli generatwynych

Generowanie tekstu
Generowanie głosu
Generowanie obrazu
Generowanie wideo
Generowanie muzyki
Generowanie obiektów 3D
I znacznie więcej.

Strefy eksperckie

Aleksandra Przegalińska

Strefa poświęcona współpracy człowieka i AI prowadzona przez prof. Aleksandrę Przegalińską, która od 10 lat bada w jaki sposób możemy efektywnie współpracować z AI.

Dariusz Jemielniak

Strefa poświęcona współdziałaniu w organizacjach otwartych prowadzona przez prof. Dariusza Jemielniaka.

I znacznie więcej.

Kursy narzędziowe

OpenAI API
Make
Eleven Labs
Midjourney
Aiva
Meshy
Pika.art
Platformy low-code
I znacznie więcej.

W 2024 roku ruchamiamy kolejne przestrzenie: Workshops, AI Gym, AI Makerspace, AI District Club oraz program Team+AI dla zespołów.

Aktualnie platforma działa jako aplikacja webowa, aplikacja Android i iOS prezentująca wirtualne uniwersum CampusAI za pomocą animacji i awatarów. Jeszcze w tym roku będzie dostępna w formule imersyjnego świata wirtualnej Dzielnicy Generatywnej współtworzonej wspólne z partnerami i społecznością.

Stwórz własną ścieżkę w epoce AI!
Kreuj siebie! Generuj światy!

Obszar

Klastry branżowe

Specjalizacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Efekty

 • Nad stworzeniem i rozwojem CampusAI pracuje kilkadziesiąt osób
 • Od naukowców do developerów.
 • Wierzymy, że jak dołączysz do nas, to już zostaniesz.
 • Jeśli jednak uznasz, że to nie miejsce dla Ciebie, to masz 30 dni na rezygnację, a my zwrócimy Ci pieniądze.
 • Bez zadania pytań.

Projekty

 • Nad stworzeniem i rozwojem CampusAI pracuje kilkadziesiąt osób
 • Od naukowców do developerów.

Kurs

ME+AI

Program

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Efekty

 • Nad stworzeniem i rozwojem CampusAI pracuje kilkadziesiąt osób
 • Od naukowców do developerów.
 • Wierzymy, że jak dołączysz do nas, to już zostaniesz.
 • Jeśli jednak uznasz, że to nie miejsce dla Ciebie, to masz 30 dni na rezygnację, a my zwrócimy Ci pieniądze.
 • Bez zadania pytań.

Projekty

 • Nad stworzeniem i rozwojem CampusAI pracuje kilkadziesiąt osób
 • Od naukowców do developerów.