Społecznościowe Radio

[AI] Radio

AI Radio to kampusowy radiowęzeł oraz piaskownica do testowania rozwiązań AI w mediach. Zdecentralizowane i skupione na AI. Wykreowane przez ekspertów i entuzjastów sztucznej inteligencji. Marzysz o prowadzeniu własnej audycji? U nas to marzenie może stać się rzeczywistością!

Społecznościowy magazyn

[AI] Magazine

AI Magazyn to zdecentralizowana platforma przedstawiająca kluczowe historie ze świata z pomocą AI. Tworzona przez społeczność CampusAI, pasjonatów technologii i dziennikarzy. Marzysz o prowadzeniu własnej kolumny eksperckiej? U nas ten sen może się spełnić!

Nowy Wymiar Literatury

[AI] Books

AI Books to nie tylko piaskownica dla testowania rozwiązań AI w dziedzinie wydawnictwa, ale także wydawnictwo publikujące książki nowej generacji, które pozwalają na wchodzenie w interakcję z treścią. Chcesz wejść jeszcze bliższą relację ze swoimi czytelnikami? U nas jest to możliwe!

Eksperymentalna Galeria Sztuki

[AI] Art Gallery

Galeria Sztuki AI to miejsce, gdzie technologia łączy się ze sztuką. Łączymy kreatywnych artystów z innowatorami, by razem kreować i generować nowe formy ekspresji. Chcesz zanurzyć się w świecie sztuki współtworzonej przez AI? U nas jest to możliwe!

Kolejny Etap

Pracownie

To dopiero początek! W 2024 roku powstaną kolejne pracownie.